Indywidualnie wykonane projekty wnętrz w obrębie realizacji pod klucz

Nowoczesne podejście do kreowania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów prywatnych, czy dla klientów biznesowych. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udzieli pomocy w wyborze mebli i kompletnego wyposażenia.

W wypadku niewielkich powierzchni eksperci zatroszczą się o to, by utrzymana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są większe, dba się o zachowanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia i koloru. Dzięki temu, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też tradycyjnych.

Jeśli natomiast zleceniodawca chce pozyskać projekt oryginalny, to eksperci nie obawiają się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi sugerują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, by nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać także specjaliści zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Znajomość rynku oraz reguł designu powoduje, że cały zespół realizuje swoje obowiązki solidnie.

Studio współpracuje z firmą KAMAR, w zakresie wykonania elementów umeblowania na rozmiar. To spełni wymagania klientów. Elementy umeblowania są wykonane zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla różnych firm. Wszystko wykonywane jest rzetelnie i zgodnie z początkowymi uzgodnieniami. Zrobione mogą być: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble biurowe a także przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na transport i montaż zamawianych elementów umeblowania. To powoduje, że są zadowoleni z usług.

Close
Grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031