Wytrzymałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych

Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe mają wyjątkowe właściwości, pozwalające na uzyskanie świetnych wyników. Dostępne tynki akrylowe można bez kłopotu nałożyć. Tynk jaki powstał na podstawie nowoczesnych technik będzie nadawać się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od ułożenia podłoża. W dodatku ten rodzaj tynku świetnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Wskazany wyrób to spójny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na stronie www.

Jeżeli klienci mają takie życzenie, mogą być wykonane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje gwarancję, że abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że ze wsparciem konkretnej firmy można to pozyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Kupujący interesujący jego zakupem mogą zapoznać się z opisem na stronie internetowej. Do ich wglądu zostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku dodatkowych zapytań można kontaktować się z działem obsługi klienta. Ze względu na prędkość oraz łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się bardzo często. Opłaca się wybrać ten konkretny preparat, aby mieć gwarancję imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku zostanie zamieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może być nakładany w każdych okolicznościach.

Close
Sierpień 2022
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031